AQ SPOL

Výroba - Prodej - Servis 

Výhodné sety domácích vodáren


Projděte si naší nabídku

Společnost AQ SPOL s r.o. se specializuje výrobou ponorných vřetenových čerpadel řady AQ a čerpadel určených pro tlakovou kanalizaci řady AQK. Vyrábí také ostatní komponenty v těchto systémech využívaných.

Výrobním, prodejním a servisním zázemím firmy je areál v Roudnici nad Labem. Se svojí 33 letou historií je jednou z nejdéle fungujících společností v oboru čerpací techniky v České republice. 

Firma je také přímým dovozcem a zástupcem světových výrobců čerpací techniky: Ebara, Elbi, Sumoto, KSB, Hidrostal a certifikovaným partnerem firmy Grundfos.

Hlavní činností společnosti AQ SPOL s r.o. :

 • kompletní dodávky a montáže technologických celků pro velké čerpací stanice odpadních vod
 • výroba potrubních systémů a technologií pro úpravny vod
 • výroba čerpadel
 • řezání vodním paprskem

Při výrobě se využívají moderní CNC stroje a svářecí automaty

V posledních 20 letech patří společnost AQ SPOL s r.o. mezi jednu z předních firem vyrábějících a dodávajících technologické celky pro systémy TLAKOVÉ KANALIZACE, a to pod označením AQ-TK. 


(AQ) SVH 123C snímač vodní hladiny

Snímač vodní hladiny SVH 123C umožňuje indikovat zvýšení nebo snížení hladiny vody, a to prostřednictvím jedné nebo dvou sond, které jsou ponořeny ve vodě a dokáží detekovat změnu prostředí voda/vzduch. Zařízení se využívá pro ochranu čerpadel proti chodu na sucho nebo pro kontrolované napouštění či odčerpávání nádrží v závislosti na výšce vodní hladiny. 

2 033,00 Kč

(AQ) Sesteva AQK 09/400-SB-CT 930/700

Čerpadlo AQK 09/400 je určeno k čerpání odpadních vod v systémech tlakové kanalizace. AQK-09 je hydrostatické rotační čerpadlo, které pracuje na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech. Tyto pracovní prostory vznikají vzájemným kontaktem důmyslně tvarovaných ploch rotujícího vřetena a statoru. Je vybaveno účinným řezacím zařízením se samočistící funkcí. Vnější část řezacího zařízení navíc svou rotací aktivuje účinné míchání kapaliny uvnitř jímky a zamezuje tak usazování kalů a tuků.

46 227,00 Kč

(AQ) AQ 20/400 ponorné čerpadlo

Čerpadla AQ jsou určena k čerpání čisté vody v rozsahu pH 6.5 – 8 z úzkých vrtů o minimálním vnitřním průměru 110 mm. Vhodná jsou zejména pro využití u rekreačních objektů a zahrádek.

Cena od 9 690,00 Kč

(AQ) AQ 10/400 ponorné čerpadlo

Čerpadlo je určeno k čerpání čisté vody v rozsahu pH 6.5 – 8 z úzkých vrtů o minimálním vnitřním průměru 110 mm. Vhodná jsou zejména pro využití u rekreačních objektů a zahrádek.

Cena od 10 660,00 Kč

(AQ) Zpětná klapka AQ-ZK vč. pojistného ventilu (nerez)

Nerezová zpětná klapka s koulí AQ-ZK včetně nerezového pojistného ventilu řady AQ-PV. Kanalizační klapka zabraňuje, aby medium, které je přečerpáváno do systému tlakové kanalizace se nevracelo zpět do čerpací jímky. Pojistný ventil chrání čerpadlo v oblasti vysokého tlaku Její použití lze uplatnit i v jiných vodárenských systémech.

2 711,00 Kč

(AQ) Spínací sondy C

Spínací sonda pro snímač vodní hladiny SVH 123C a AVH 023C. Indikuje změnu prostředí sondy v režimu ponořeno / vynořeno.  Velikosti jsou dostupné od 15 m do 90 m

Cena od 303,50 Kč

(AQ) SVH 023C snímač vodní hladiny

Snímač vodní hladiny SVH 023C umožňuje indikovat zvýšení nebo snížení hladiny vody, a to prostřednictvím jedné nebo dvou sond, které jsou ponořeny ve vodě a dokáží detekovat změnu prostředí voda/vzduch. Zařízení se využívá pro ochranu čerpadel proti chodu na sucho nebo pro kontrolované napouštění či odčerpávání nádrží v závislosti na výšce vodní hladiny. 

1 176,00 Kč

(AQ) Zpětná klapka AQ-ZK (nerez)

AQ-ZK je kanalizační zpětná klapka s koulí s možností připojit nerezový pojistný ventil řady AQ-PV. Nerezová kanalizační klapka zabraňuje, aby medium, které je přečerpáváno do systému tlakové kanalizace se nevracelo zpět do čerpací jímky. Jeji použití lze uplatnit i v jiných systémech.

1 670,00 Kč

  Nejnovější články na našem blogu

  AQspol s.r.o.

  ADRESA:  Hochmanova 1037, 413 01 Roudnice nad Labem
  TELEFON:  +420 416 857 071
  E-MAIL:  info@aqspol.cz

  PO - ČT:  7:00 - 15:30 hod
  PÁ: 7:00 - 14:30 hod

  Obchodní podmínky

  Pravidla ochrany soukromí

  Kontaktní formulář

  IČO:  27333841
  DIČ:  CZ27333841
  ID datové schránky:  w7xmw55