Katalogové listy

AQK 09/400 NN3

Celonerezové čerpadlo AQK 09/400 NN3 s řezacím zařízením je určeno k čerpání biologicky a mechanicky znečištěné vody bez abrazivních (písek apod.) nebo agresivních (kyseliny apod.) přímísenin a to hlavně v systémech tlakové kanalizace. AQK 09-N3 je hydrostatické rotační čerpadlo, které pracuje na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech.

AQK 06/400 N3

Čerpadlo AQK 06-SZ3 s řezacím zařízením je určeno k čerpání biologicky a mechanicky znečištěné vody bez abrazivních (písek apod.) nebo agresivních (kyseliny apod.) přímísenin a to hlavně v systémech tlakové kanalizace. AQK 06-SZ3 je hydrostatické rotační čerpadlo, které pracuje na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech.

AQK 04/400 N1 - 230V

Čerpadlo AQK 04-N1 s řezacím zařízením je určeno k čerpání biologicky a mechanicky znečištěné vody bez abrazivních (písek apod.) nebo agresivních (kyseliny apod.) příměsenin a to hlavně v systémech tlakové kanalizace. AQK 04-N1 je hydrostatické rotační čerpadlo, které pracuje na principu plynulého vytlačování čerpané kapaliny směrem k výtlačnému tělesu v uzavřených pracovních prostorech.

AQ-ZK/PV - zpětná klapka a pojistný ventil (nerez)

Zpětná klapka AQZK zabraňuje zpětnému proudění čerpaného média do čerpací stanice tlakové kanalizace ČSTK. Kanalizační klapka je vyrobena z nerezové oceli, mechanické vlastnosti jsou definovány v příslušných materiálových normách DIN.

AQ-PV - pojistný ventil (nerez)

Pojistné ventily slouží k ochraně před přetížením vnitřním přetlakem a chrání tak systém i majetek v místě instalace před poškozením. Pojistné ventily používané v systémech tlakové kanalizace jsou důležitým ochranným prvkem dodávané technologie AQ-TK a jsou tak její nezbytnou součástí.

AQ-TK - armatury a příslušenství

Technologie pro tlakovou kanalizaci AQ-TK se skládá z těchto základních produktů: 

  •  domovní čerpací jímka
  •  čerpadlo
  •  ovládací jednotka a řídící jednotka

a z nezbytně nutných komponentů, kterými lze vybavit jednotlivé systémy podle vlastních potřeb, funkčnosti a výše komfortu.

AQ-PV - zpětná klapka (litina)

Zpětná klapka AQZK zabraňuje zpětnému proudění čerpaného média do čerpací stanice tlakové kanalizace ČSTK. Kanalizační klapka je vyrobena z kvalitní šedé litiny 422420 (GG20), mechanické vlastnosti jsou definovány v příslušných materiálových normách DIN 1693.


Výroba ukončena

Rozvaděče pro tlakovou kanalizaci RSK

Zpětná klapka AQZK zabraňuje zpětnému proudění čerpaného média do čerpací stanice tlakové kanalizace ČSTK. Kanalizační klapka je vyrobena z kvalitní šedé litiny 422420 (GG20), mechanické vlastnosti jsou definovány v příslušných materiálových normách DIN 1693.