Sídlo firmy

Firma AQ SPOL sídlí v Roudnici nad Labem a má dlouholetou tradici v oblasti tlakové kanalizace a čerpací techniky. Jsme hrdi na to, že můžeme nabídnout širokou škálu čerpadel, která splňují nejvyšší standardy kvality a spolehlivosti. U nás v areálu najdete jak servisní středisko tak i prodejnu čerpadel.

Historie firmy 

Firma AQUA SPOL byla jako jedna z prvních firem, která v těchto počátečních dobách zaváděla na trh i výrobky světoznámých firem jako je např. firma Grundfos, Ebara a Elbi. Ale již tehdy se ve skrytu duše zakladatele firmy objevovala touha o výrobu vlastních produktů. První výrobky sice nebyly přímo autentické, ale již tehdy vnášely do produktů mnoho úprav a inovativních prvků, které zvyšovaly technické parametry a životnost. Tato snaha se dostala až to takové podoby, že současná vlastní výrobní produkce se řadí mezi standardy na českém trhu čerpadel. V posledních letech je výrobní program soustředěn na technologie pro tlakovou kanalizaci pod označením AQ-TK.


Firma AQ SPOL byla založena v roce 1990 pod obchodním názvem AQUA SPOL. Během prvních let se činnost firmy soustředila na opravy čerpadel a instalaci čerpacích systémů jako celku. Zakladatel firmy, pan Václav Krbec, uplatnil při budování firmy své celoživotní zkušenosti ze svého působení ve firmách jako byla Sigma a Kovoslužba Praha. Stále větší potřeba nahrazovat již dosloužilou čerpací techniku, vedla firmu k budování vlastního obchodního oddělení a prodejen, které budou pod odborným dohledem zkušených pracovníků nabízet konkrétní technická řešení a to jak z nabídky tuzemských, tak i zahraničních firem. Proto vznikly první firemní prodejny ve městech Praha, Roudnice n/L, Litoměřice a Ústí nad Labem.

 

AQspol s.r.o.

ADRESA:  Hochmanova 1037, 413 01 Roudnice nad Labem
TELEFON:  +420 416 857 071
E-MAIL:  info@aqspol.cz

PO - ČT:  7:00 - 15:30 hod
PÁ: 7:00 - 14:30 hod

Obchodní podmínky

Pravidla ochrany soukromí